My jest doświadczonym, chińskim producentem materiałów elektrycznych dostarczającym produkty takie jak: wentylatory osiowe, przełączniki krzywkowe, przełączniki zmianowe, wskaźniki LED, przełączniki wciskane, mierniki panelowe, przewody do wysokich temperatur, termoplastyczne przewody izolacyjne THHN/THWN i wiele innych. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie zdobyło nam członkostwo w Chińskiej Izbie Handlowej Importerów i Eksporterów Maszyn i Produktów Elektronicznych (CCCME).

My jest naszym znakiem firmowym zastrzeżonym w Chinach i w 65 krajach świata. Nasze produkty my są zgodne ze standardami UL, TUV, CE, CCC i innymi normami eksportowymi a gwarancja obejmuje 12 miesięcy od daty wysyłki. Każdemu z wysyłanych towarów zostaje przydzielony kod produkcyjny.

Ze względu na wysoką jakość oferowanych usług, nasze produkty z powodzeniem znalazły nabywców w Rosji, Polsce, Turcji, Meksyku, Kolumbii, Egipcie, Bangladeszu, Pakistanie, Indonezji, Tajlandii, Malezji, Filipinach, Izraelu, itp. Dodatkowo, planujemy rozwijać sieć naszych partnerskich firm na całym świecie i mamy nadzieję na budowanie z nimi długoterminowych, zrównoważonych i wzajemnie korzystnych relacji biznesowych. Pragniemy, aby nasi wyłączni agenci mieli rozbudowaną sieć handlową, szeroki zakres dystrybucji, doskonałą zdolność budowania marki oraz możliwości w realizacji, jak i bogate zasoby finansowe i techniczne, wystarczające wsparcie posprzedażowe, jak również dobrą reputację handlowych, itp. Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymagania i jesteście zainteresowani współpracą prosimy o kontakt! Mamy nadzieję na współpracę z Państwem w najbliższej przyszłości.

Najważniejsze produkty