Strona główna » Produkty » Przewody elektryczne » Termoplastyczne przewody izolacyjne (THHN / THWN)
Termoplastyczne przewody izolacyjne

Termoplastyczne przewody izolacyjne

UL Plik nr E311229
Rozmiar: 18 #, 16 #, 14 #, 12 #, 10 #, 8 #
Przewód: stały, 7 żył, 19 żył
Opakowanie: 100meterów/rolka lub 500stóp/szpula

THHN
Przewód jednożyłowy, ognioodporny i żaroodporny, z izolacją termoplastyczną, obudowa z wytłaczanego nylonu lub równoważnego materiału.
Znamionowa temperatura pracy 90 o C tylko w suchych warunkach tylko.

THWN
Przewód jednożyłowy, ognioodporny, odporny na wilgoć i ciepło, z obudową z wytłaczanego nylonu lub równoważnego materiału.
Znamionowa temperatura pracy 75 o C w warunkach suchych lub wilgotnych

Przewody THWN, które mogą być narażone na działanie olejów mineralnych, benzyny i oparów benzyny w zwykłych temperaturach otoczenia są oznaczone jako "benzyny i oleje I", jeżeli nadają się na ekspozycję na oleje mineralne w temperaturze 60 o C, lub jako "benzyny i oleje II ", jeżeli nadają się na ekspozycję na oleje mineralne w temperaturze 75 o C. Przewody odporne na benzynę zostały przetestowane w temperaturze 23 o C po zanurzeniu w benzynie. Ze swej natury są odporne na opary benzyny w granicach ocenianych temperatur.

My obejmuje swoje produkty z 12 lub 13-miesięczną gwarancją, podczas której produkty nie spełniające wymagań zostają zastąpione bezpłatnie. Ponadto, możemy zaoferować usługi OEM i dostosować produkty zgodnie z próby, rysunkami i innymi wymaganiami klientów. Bezpłatne próbki produktów (mniej niż USD30) i zużywających się części są również dostępne na życzenie klienta. W rezultacie klienci mogą czuć się bezpieczni przy zakupie naszych wentylatorów osiowych, filtrów do wentylatorów, przełączników krzywkowych, wyłączników i diod LED.

Każdemu produktowi my przypisany jest kod produkcyjny.

Minimalne zamówienie USD5,000

Opinii
Inne produkty
  • Filtr do Wentylatora ZL-801Filtry do wentylatorów mogą być użyte przy wlocie czystego powietrza o niskiej temperaturze , a także przy wylocie ciepłego powietrza. Wewnątrz zawierają ...