Strona główna » Produkty » Przełączniki wciskane

Przełączniki wciskane

Przełącznik wciskany jest rodzajem wyłącznika głównego, który ma prostą budowę i jest szeroko stosowane w wielu dziedzinach. W elektrycznych automatycznych obwodach sterowania, przełącznik służy do ręcznego wysyłania sygnałów sterujących do styczników sterowania, przekaźników elektromagnetycznych rozruszników, itp.

Przełącznik wciskany występuje w różnych strukturach, takich jak moduły, przystawki, samoblokujące, głowicy, obrotowe uchwyty, jak również te, z lampką i blokadą, itp. Pojedynczy przycisk, podwójny przycisk i różne kombinacje są dostępne. Ogólnie rzecz biorąc, przełącznik wciskany przyjmuje strukturę modułową, która składa się z pokrywy przycisku, funkcji reset, elementu zaciskowego i obudowy. W celu zapewnienia użytkownikowi łatwej obsługi każdego przycisku i tym samym uniknięcia nieprawidłowej obsługi, zazwyczaj przyciski naciskane dostępne są w różnych kolorach, w tym czerwonym, zielonym, czarnym, żółtym, niebieskim, białym, i tak dalej. Czerwony przycisk oznacza stop, a zielony przycisk start.

Przełączniki naciskane my to przełączniki serii XB4 i serii XB5.

Dane techniczne
1. Wytrzymałość elektryczna: 2,5 kV AC/1min
2. Rezystancja styków: ≤ 50mΩ
3. IP: IP54, IP65 (wodoodporne)
4. Częstotliwość: AC 50-60Hz

Każdemu produktowi my przypisany jest kod produkcyjny.

Opinii
Inne produkty
  • Wskaźnik LED Φ16mmPołączenie typu A, C, E lutowane, połączenie typu B, D, F zaciskowe. A-B, C-D, E-F głównie różni się długością.
    Wszystkie Φ16mm wskaźniki LED używają czystej lampki ...
  • Wskaźnik LED Φ22mm Wszystkie ultra-krótkie światła nadają się do montażu w otworach Φ22, Φ25 bez dodatkowych akcesoriów.
    "FD" to wskaźnik kondensatora. Jeżeli ...
  • Przewody do wysokich temperaturZastosowanie: przewody elektryczne mają zastosowanie dla sprzętu gospodarstwa domowego, lamp, latarni i maszyn elektrycznych ...