Strona główna » Produkty » Przełącznik zmianowy

Przełącznik zmianowy

 • Ręczny przełącznik izolacji SPBPrzełączniki firmy my są szeroko stosowane w systemie dystrybucji i automatyzacji architektury, energii elektrycznej, przemysłu petrochemicznego i innych gałęzi przemysłu.
  ...
 • Ręczny przełącznik izolacji SPCZe względu na modułowe projekt, wyłącznik obciążenia przełącznik izolacji SPC posiada elastyczną strukturę, a więc elastyczne, uniwersalne połączenie.Jest wykonany przy użyciu nienasyconej żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym, co zapewnia wysoką jakość dielektryczną, możliwość ochrony i bezpiecznego działania.
 • Ręczny przełącznik zmianowy SPLRęczny przełącznik zmianowy SPL-40A ~ 3150A nadaje się do zmiennych dwóch zestawów niskiego napięcia obwodu elektrycznego, zmiennych dwóch zestawów urządzeń obciążenia lub do izolacji bezpieczeństwa.
  Ręczny przełącznik zmianowy SPL-40A ~ 3150A jest głównie stosowany w obwodach AC 50Hz, napięcie do 690VAC, ...
 • Automatyczne przełączniki zmianowe SADAutomatyczne przełączniki zmianowe SAD są odpowiednie przede wszystkim dla systemów sieci dystrybucji lub elektrycznych z AC 50Hz, z napięciem 380VAC, napięciem 220VDC, 20 ~ 3200A prądem znamionowym, do przełączania między głównym zasilaniem i dodatkowym zasilaniem lub między głównym zasilaniem a agregatem.

Przełącznik zmianowy jest rodzajem przełącznika, który jest powszechnie stosowany w systemie dystrybucji i automatyzacji architektury, energii elektrycznej, przemysłu petrochemicznego i innych gałęzi przemysłu.

Przełącznik przyjmuje powłoki wykonane przy użyciu wzmocnionych włókien szklanym nienasyconych żywicą poliestrową, co zapewnia korzyści płynące z wysokiej jakości dielektrycznej, możliwość ochrony i bezpiecznego działania. Napęd jest wyposażony w mechanizm przyspieszenie magazynowania energii i stałego uwalniania, który pozwala na szybkie tworzenia i łamanie kontaktów podwójnego obiegu. Działania wewnątrz i na zewnątrz, jak również działanie na środku i boku są dostępne.

Każdemu produktowi my przypisany jest kod produkcyjny.

Opinii
Inne produkty
 • Mierniki analogoweMierniki analogowe to typ liczników, który napędzają igłę, aby w oparciu o zasady elektromechaniczne i miejsce, w którym wskaźnik się zatrzymuje pokazać wartości ...
 • Cyfrowe mierniki panelowe Cyfrowe mierniki panelowe jest powszechnie stosowany w sieci energetycznej i systemach automatyki do pomiaru i wyświetlania parametrów elektrycznych ...
 • Wskaźnik LED Φ16mmPołączenie typu A, C, E lutowane, połączenie typu B, D, F zaciskowe. A-B, C-D, E-F głównie różni się długością.
  Wszystkie Φ16mm wskaźniki LED używają czystej lampki ...
 • Wskaźnik LED Φ22mmWszystkie ultra-krótkie światła nadają się do montażu w otworach Φ22, Φ25 bez dodatkowych akcesoriów.
  "FD" to wskaźnik kondensatora. Jeżeli ...