Strona główna » Produkty » Przełączniki krzywkowe

Przełączniki krzywkowe

 • Przełącznik krzywkowy SAPrzełączniki krzywkowe serii SA oferują szereg zastosowań. Kontakty, niezależnie od materiału i kształtu, pozwalają na ich wykorzystanie jako przełączników, przełączników oprzyrządowania i przełączników sterujących, a także w układach elektronicznych oraz w środowiskach agresywnych zgodnie z normą IEC 60947-3.
 • Wodoodporny przełącznik krzywkowy

  My to profesjonalny chiński producent wodoodpornych przełączników krzywkowych. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym przełączniki krzywkowe, licznik, wentylatory osiowe, wyłączniki, wskaźnik LED, przełączniki, filtry do wentylatorów, i wiele innych.

 • Przełącznik Kłódki SAPPrzełącznik kłódka serii SAP jest pochodną przełącznika serii SA. Przełącznik jest zainstalowane w urządzeniach, które wymagają kłódki w celu zablokowania przełącznika w określonej pozycji. Na przykład, ustawienie przełącznika w pozycji ON, aby uniknąć zmian przez nieautoryzowany personel.
 • Przełącznik krzywkowy SAKPrzełącznik krzywkowy serii SAK jest przełącznikiem z blokadą, które jest pochodną przełączników z serii SA. Jest on zainstalowany w sprzęcie, który wymaga, aby zablokować przejście. Przełącznik chroni przed ingerencją osób nieupoważnionych w pracę urządzeń.
 • Przełącznik krzywkowy SABPrzełącznik krzywkowy SAB jest stosowany w rozdzielnicy do kontroli silników elektrycznych, jak również do przełączania obwodów elektrycznych. Jest to dobry substytut dla innych łączników.
  Typ: SAB16, SAB25, SAB32, SAB50, SAB75

Jako doświadczony producent przełączników krzywkowych, my oferuje szeroki zakres produktów, w tym przełączniki krzywkowe, wodoodporne przełączniki krzywkowe, przełączniki kłódki i wiele innych. Produkty te są zwykle stosowane w obwodach napięcia 690V i przy 160A prądu stałego lub poniżej, dla rzadkiego przełączania ręcznego lub przerwania obwodu. Niezawodne i trwałe, przełączniki krzywkowe my są szeroko stosowane jako włączniki, przełączniki oprzyrządowania, przełącznik sterowania silnikiem, włączniki elektryczne spawarek itp.

Oprócz przełączników krzywkowych, oferujemy również wyłącznik, wentylatory osiowe, przełączniki, wskaźnik LED, przewody do wysokich temperatur, filtry do wentylatorów i wiele innych.

Każdemu produktowi my przypisany jest kod produkcyjny.

Opinii
Inne produkty
 • Ręczny przełącznik izolacji SPBRęczny przełącznik izolacji serii SP jest produkowany przez naszą firmę przy wykorzystaniu najnowszych technologii importowanych z Europy. Ten produkt osiągnął ...
 • Ręczny przełącznik izolacji SPCRęczny przełącznik izolacji serii SP jest produkowany przez naszą firmę przy wykorzystaniu najnowszych technologii importowanych z Europy. Ten produkt osiągnął ...