Strona główna » Produkty » Filtry do wentylatorów

Filtry do wentylatorów

 • Filtr do Wentylatora SA120X120 Produkt pokazany tutaj to filtr do wentylatoraSA120X120.Ponadto,dostępne są również inne rodzaje filtrów do wentylatorów: SA80X80, SA90X90, SA150X150 i SA150X172.
  Materiał: żywica ABS ...
 • Filtr do Wentylatora ZL-801

  Filtry do wentylatorów mogą być użyte przy wlocie czystego powietrza o niskiej temperaturze , a także przy wylocie ciepłego powietrza. Wewnątrz zawierają wkładkę z włókna niewełnianego, która skutecznie chroni przed wilgocią i kurzem. Ogólnie rzecz biorąc, ten filtr jest używany wraz z wentylatorem osiowym.

 • Filtr przeciwpyłowy do Wentylatora ZL-803 Materiał: Filtr przeciwpyłowy stworzony został przy użyciu żywicy ABS w celu poprawy jego odporności na ogień i promieniowania ultrafioletowego. Ponadto do produkcji siatki filtra użyto importowanych włókien syntetycznych bazie żywic syntetycznych w celu osiągnięcia wysokiej skuteczności filtracji AFI 80%.
 • Filtr przeciwpyłowy do Wentylatora CT-205 Ultra-cienki filtr jest głównie używany wraz z wentylatorem osiowym. Filtry do wentylatorów mogą być użyte przy wlocie czystego powietrza o niskiej temperaturze , a także przy wylocie ciepłego powietrza. Warunkiem korzystania jest to, że temperatura otoczenia powinna być niższa niż wymagana dla wewnętrznej obudowy.

Zastosowanie
Filtry do wentylatorów mogą być użyte przy wlocie czystego powietrza o niskiej temperaturze , a także przy wylocie ciepłego powietrza.

Cechy filtrów do wentylatorów
1. Wewnątrz zawierają wkładkę z włókna niewełnianego, która skutecznie chroni przed wilgocią i kurzem.
2. Ultra-cienką powłoka z podkładką uszczelniającą pomaga poprawić wodoodporną wydajność produktu.
3. Filtr stosowany w połączeniu z wentylatorem osiowym zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła z regulatora i precyzyjnych części elektroniczne, co wydłuża żywotność i zmniejszyć awaryjność.

Każdemu produktowi my przypisany jest kod produkcyjny.

Opinii
Inne produkty
 • Przełącznik krzywkowy SAPrzełączniki krzywkowe serii SA oferują szereg zastosowań. Kontakty, niezależnie od materiału i kształtu, pozwalają na ich wykorzystanie jako przełączników, ...
 • Przełącznik Kłódki SAPPrzełącznik kłódka serii SAP jest pochodną przełącznika serii SA. Przełącznik jest zainstalowane w urządzeniach, które wymagają kłódki w celu zablokowania przełącznika ...
 • Przełącznik krzywkowy SAKPrzełącznik krzywkowy serii SAK jest przełącznikiem z blokadą, które jest pochodną przełączników z serii SA. Jest on zainstalowany w sprzęcie, który wymaga, aby ...
 • Przełącznik krzywkowy SAB Przełącznik krzywkowy SAB jest stosowany w rozdzielnicy do kontroli silników elektrycznych, jak również do przełączania obwodów elektrycznych. Jest to dobry substytut dla innych ...